Reference

Mezinárodní lety
  • Lety balonem provádíme na přání zákazníků po celé ČR i po světě již desítky let a naši piloti svou praxí patří v Evropě mezi nejzkušenější. Odbornost i praxi si kromě pravidelných vyhlídkových letů zvyšujeme na mezinárodních závodech, např. pohár Gordona Bennetta https://youtu.be/zXOWGbiforQ, https://www.facebook.com/dvafousaci/ nebo na www.dvafousaci.cz, a setkáních balonářů.

  • Pravidelně létáme i firemní reklamní balony na velkých společenských a kulturních akcích: https://youtu.be/PBnBOs2NO6w. Připravíme Vám a zrealizujeme reklamu na klíč, včetně nákupu a provozování balonu.

  • Za dobu našeho působení s námi letělo tisíce pasažérů, výborně známe českou krajinu i povětrnostní podmínky. Proto si nás často vybírají jak mnohé celebrity, firmy, reklamní agentury, cestovní kanceláře, tak pro natáčení a poradenství i televizní a filmové štáby (např. film Vratné lahve, magazín Víkend na TV Nova – pětidílný seriál – Dva fousáči v balónu a další.
    Dva fousáči v balonu - pořad TV Nova https://www.youtube.com/watch?v=wkEVG3qnhnE
    https://www.youtube.com/watch?v=Ng9BSZCWUYw

  • Radost, úcta, volnost, romantika, dobrodružství – pocity našich účastníků vyhlídkových letů balonem. Pocity, které s námi měli i Petr Novotný (který stal pilotem balonu), Helena Vondráčková, Lenka Hatašová, Kateřina Kornová, Ondřej BrzobohatýTaťána Kuchařová, Kardinál Vlk, Biskup Radkovský nebo Jan Svěrák

 

 

 

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová Let balónem Kardinál Vlk Helena Vondráčková Vladimír Hron, Pavel Vítek Vladimír Hron, Pavel Vítek
Výňatek z dopisu

Vážený pane inženýre,
mnohokrát děkujeme za poskytnutí daru, který jste nám poskytli do slosování vstupenek na 1. společenském večeru Nadace Dobré dílo sester sv. Karla Boromejského. Uspořádáním tohoto večera bychom rádi zahájili tradici setkávání přátel, zaměstnanců boromejských zařízení a dárců Nadace.

Podle reakcí v průběhu večera i dosavadních ohlasů se společenský večer, i Vaší zásluhou, velmi vydařil. Ještě jednou upřímně děkujeme.

S pozdravem
Penka Machová, hospodář Nadace Dobré dílo sester sv. Karla Boromejského

Co napsali naši spokojení zákazníci:

Paní M.:
Hrozně jsem se bála výšky, ale během samotného letu balónem jsem byla naprosto v pohodě. Vůbec nechápu, jak je to možné.

Tomáš:
Koupili jsme let nad Prahou nejdříve babičce. Hrozně se jí to líbilo a my jsme si to užili také. Po letu jsme si povídali. Posádka, pasažéři a lidé, kteří doprovázeli své příbuzné (vy jim říkáte Hujerovi), se krásně propojili. Byl to super zážitek,a když byla na stránkách sleva, objednali jsme si další letenky pro sebe. Opět to mělo krásnou atmosféru. Určitě si to dáme znovu. Vyhlídkové lety balonem moc doporučuji, třeba jako dárek. Jsou úžasní!

Jirka, Marie, Standa a Šárka:
Slyšeli jsme o létání balonem hodně, ale takovou legraci jsme si představit neuměli.

Pan Karel:
Vyhlídkový let balónem jsem dostal o kolegů. Dokoupil jsem letenku i pro ženu a ona měla nápad, že poletíme i s dětmi. Letěli jsme celá rodina. Nejdříve jsme si nebyli jisti, jestli jsme si neměli koupit „cestu kolem světa“. Oni přijeli k nám a startovali jsme z našeho fotbalového hřiště. Sešli se známí a po letu jsme to oslavili ve fotbalové klubovně na hřišti. Měli jsme z toho velkou radost a pocit, že jsme svět obletěli. Skutečně.

Paní Jarka:
Přivezli mne až z Hradce Králové. Nejdříve jsem byla naštvaná. Nebylo to dobré překvapení, ale to mně brzy přešlo, ani jsem z koše po letu nechtěla vystoupit. Let balonem nad Karlštejnem byla to prostě nádhera a pilotka, i když je mladá, je ohromně zkušená a milá.